Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oprava ciest Modra - Šenkvice - Pezinok

Dátum: 05.04.2023
Autor: Obec Dubová
Oprava ciest Modra - Šenkvice - Pezinok

Správa ciest informuje

V utorok 11. apríla sa začnú stavebné práce na oprave ciest III/1046 Modra – Šenkvice (2,120 km) a III/1086 Šenkvice – Pezinok (2,975 km) s použitím technológie recyklácie za studena na mieste. Práce budú prebiehať súčasne na oboch úsekoch, doprava bude jednosmerne vedená v smere Modra – Šenkvice – Pezinok.

Nakoľko sme zvolili možnosť jednosmernej prevádzky, bude možné práce realizovať v jednom jazdnom pruhu v celej dĺžke úseku. Obchádzková trasa bude vedená dočasným dopravným značením cez dotknuté mestá a obce (Pezinok, Vinosady, Modra, Šenkvice, Vištuk).

Oproti čiastočnej uzávierke s obojsmernou prevádzkou s riadením dočasnou cestnou svetelnou signalizáciou predpokladáme výrazné skrátenie dopravných obmedzení o 2 mesiace.

Stavebné práce budú pozostávať z odfrézovania poškodených stmelených asfaltobetónových vrstiev vozovky, zrecyklovania podkladových nestmelených vrstiev, realizácie nových asfaltobetónových vrstiev, zrezávania nespevnených krajníc, čistenia odvodňovacích priekop, realizácie nových nespevnených krajníc a realizácie nového vodorovného dopravného značenia.

 

Predpokladaný termín ukončenia prác je jún 2023.

Modra_-_Šenkvice_-_Pezinok

V prípade otázok kontaktujte, prosím, vedúceho úseku správy ciest a investícií Martina Sameka : martin.samek@scbsk.sk, 0901 707 599.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.