Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odtrhnutý koník

Vyriešený
Prijatý: 17.08.2020
Zodpovedaný: 14.10.2020
Autor: Mária Miklušičáková
Zodpovedal: Obec Dubová
Odtrhnutý koník

Podnet:

Dobry den,
V parku oproti potravinam sa nachádza odtrhnuty konik. Je to tam podla mna pre deti dost nebezpecne.
Bude sa to v najblizsom case opravovat?

Dakujem za odpoved
Miklušičáková Mária


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie, riešime. Uvidíme, či pôjde opraviť...