Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Cesta na Fugelku

Vyriešený
Prijatý: 22.04.2021
Zodpovedaný: 15.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta
Cesta na Fugelku

Podnet:

Dobrý deň,

chcem upozorniť na dosť intenzívne rozpadávanie sa cesty na Fugelku. Konkrétne pod Javorovou ulicou. Každým rokom sa to viditeľne zväčšuje. Plánuje sa oprava?


Odpoveď:

Rekonštrukcia je plnovaná v rámci projektu (rozšírenie cesty, chodník a cyklochodník), žiaľ v územnom konaní sa jedna vlastníčka odvolala voči konaniu a stavebný úrad postupuje konanie na okresný úrad na odvolacie konanie. Na jeseň sa nám podarilo zabezpečiť opravu výtlkov na križovatkách, pokúsime sa na jar opäť zabezpečiť opravu ďalších výtlkov ( bol a pretrváva problém s kapacitami asfaltov)

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.