Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kosenie smer Fúgelka.

Vyriešený
Prijatý: 22.05.2024
Zodpovedaný: 23.05.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Prosíme o pokosenie trávy pri ceste smer Fúgelka z bezpečnostných dôvodov. Prečo dole dedina je vykosená a na nás sa stále zabúda. My si neplatíme dane?
Žiadam nápravu. Ďakujem.


Odpoveď:

Zamestnanci kosia. Z bezpečnostných dôvodov ? Je tá zelená tráva jedovatá ? Mnohi veru dane neplatia. A tí bez trvalého pobytu ich platia inakam. A dane z nehnuteľností tvoria 7% rozpočtu, tak sa nimi prosím neoháňajte - za to svietime 

 

Pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.